Profanity (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: list
hi: सूची

en: Title
hi: शीर्षक

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Text
hi: लेख

en: Other
hi: अन्य
