Profanity (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: list
hu: lista

en: Title
hu: Cím

en: Settings
hu: Beállítások

en: Text
hu: Szöveg

en: Other
hu: Egyéb

en: Words
hu: Szavak

en: Profanity
hu: Káromkodás

en: lists
hu: listák

en: Enable to override this field's links.
hu: Kattinthatóvá teszi, ezzel felülírja a mező hivatkozását.

en: Link this field to the original piece of content
hu: A mező egyben hivatkozás is legyen az eredeti tartalomra

en: Replacement character
hu: Helyettesítő karakter

en: The search result excerpted to show found search terms filtered by the Profanity word lists.
hu: A keresési találat benne megtalált és a <em>Profanity</em> modul által megszűrt keresési kifejezéseket tartalmazó kivonata.
