Profanity (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: list
it: elenco

en: Title
it: Titolo

en: Settings
it: Impostazioni

en: Text
it: Testo

en: Other
it: Altro

en: Words
it: Parole

en: Profanity
it: Volgarità

en: Enable to override this field's links.
it: Attiva per modificare i link di questo campo.

en: Link this field to the original piece of content
it: Collega questo campo al contenuto originale
