Profanity (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: list
ja: リスト

en: Title
ja: タイトル

en: Settings
ja: 設定

en: Text
ja: テキスト

en: Other
ja: その他

en: Words
ja: 単語

en: Profanity
ja: 冒涜

en: Enable to override this field's links.
ja: このフィールドのリンクの上書きを許可する。

en: Link this field to the original piece of content
ja: このフィールドを元のコンテンツへリンクさせる
