Profanity (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: list
ka: სია

en: Title
ka: სათაური

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Text
ka: ტექსტი

en: Other
ka: სხვა
