Profanity (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: list
km: បញ្ជី

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Other
km: ផ្សេងៗ
