Profanity (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: list
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Words
kn: ಪದಗಳು
