Profanity (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: list
ku: لیستە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Text
ku: دەق

en: Other
ku: هیتر
