Profanity (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: list
lt: sąrašas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Text
lt: Tekstas

en: Other
lt: Kiti

en: Words
lt: Žodžiai

en: Profanity
lt: Nešvankybės
