Profanity (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: list
lv: saraksts

en: Title
lv: Nosaukums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Text
lv: Teksts

en: Other
lv: Citi

en: Profanity
lv: Lamāšanās
