Profanity (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: list
oc: lista

en: Title
oc: Títol

en: Settings
oc: Paramètres

en: Text
oc: Tèxte

en: Other
oc: Autre

en: Enable to override this field's links.
oc: Activar per suplantar los ligams del camp.

en: Link this field to the original piece of content
oc: Ligar aqueste camp a l'element de contengut originel
