Profanity (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: list
pl: lista

en: Title
pl: Tytuł

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Text
pl: Tekst

en: Other
pl: Inne

en: Words
pl: Słowa

en: Profanity
pl: Bluźnierstwa

en: Enable to override this field's links.
pl: Włączenie pozwala nadpisywać odnośniki w tym widoku.

en: Link this field to the original piece of content
pl: Odnieś to pole do oryginalnej zawartości.

en: Replacement character
pl: Znak zamiennika
