Profanity (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: list
ro: listă

en: Title
ro: Titlu

en: Settings
ro: Setări

en: Other
ro: Altele

en: Enable to override this field's links.
ro: Permite suprascrierea legăturilor acestui câmp.

en: Link this field to the original piece of content
ro: Legați acest câmp la conținutul original
