Profanity (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: list
ta: பட்டியல்

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Text
ta: உரை

en: Other
ta: மற்றவை
