Profanity (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: list
te: జాబితా

en: Title
te: శీర్షిక

en: Settings
te: అమరికలు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Other
te: ఇతర
