Profanity (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: list
th: รายการ

en: Title
th: หัวข้อ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Text
th: ข้อความ

en: Other
th: อื่นๆ
