Profanity (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: list
tr: liste

en: Title
tr: Başlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Text
tr: Metin

en: Other
tr: Diğer

en: Enable to override this field's links.
tr: Bu alanın bağlantılarını geçersiz kılmak için etkinleştir.

en: Link this field to the original piece of content
tr: Bu alanı özgün içerik parçasına bağla
