Profanity (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: list
ug: تۈرلەر

en: Title
ug: تىما

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Text
ug: تېكىست

en: Other
ug: باشقا
