Profanity (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: list
uk: список

en: Title
uk: Заголовок

en: Settings
uk: Налаштування

en: Text
uk: Текст

en: Other
uk: Інше

en: Words
uk: Слова

en: Enable to override this field's links.
uk: Увімкніть для перезапису посилань цього поля.

en: Link this field to the original piece of content
uk: Зробити це поле посиланням на оригінальний матеріал

en: Replacement character
uk: Символ заміни
