Profanity (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: list
vi: danh sách

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Text
vi: Văn bản

en: Other
vi: Khác

en: Words
vi: Từ
