Profanity (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: list
ca: llista

en: Title
ca: Títol

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Other
ca: Altres

en: Enable to override this field's links.
ca: Permet sobreescriure l'enllaç d'aquest camp.

en: Link this field to the original piece of content
ca: Enllaça aquest camp a la peça original de contingut
