Profanity (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: list
et: nimekiri

en: Title
et: Pealkiri

en: Settings
et: Seaded

en: Text
et: Tekst

en: Other
et: Muu

en: Enable to override this field's links.
et: Võimalda selle välja linke üle kirjutada.
