Profanity (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: list
gu: સૂચિ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Text
gu: લખાણ

en: Other
gu: અન્ય
