Profanity (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: list
id: daftar

en: Title
id: Judul

en: Settings
id: Pengaturan

en: Text
id: Teks

en: Other
id: Lainnya

en: Enable to override this field's links.
id: Aktifkan untuk mengganti tautan bidang ini.

en: Link this field to the original piece of content
id: Tautkan bidang ini ke konten asli

en: Replacement character
id: Karakter pengganti
