Profanity (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: list
no: liste

en: Title
no: Tittel

en: Settings
no: Innstillinger

en: Text
no: Tekst

en: Other
no: Annet

en: Words
no: Ord

en: Enable to override this field's links.
no: Aktiver for å overstyre dette feltets lenker.

en: Link this field to the original piece of content
no: Knytt dette feltet til det opprinnelige innholdet
