Profanity (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: list
nl: lijst

en: Title
nl: Titel

en: Settings
nl: Instellingen

en: Text
nl: Tekst

en: Other
nl: Andere

en: Words
nl: Woorden

en: Profanity
nl: Aanstootgevend

en: Enable to override this field's links.
nl: Links van dit veld mogen worden overschreven.

en: Link this field to the original piece of content
nl: Dit veld naar de oorspronkelijke inhoud linken

en: Replacement character
nl: Vervangingsteken
