Profanity (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: list
pt: lista

en: Title
pt: Título

en: Settings
pt: Configurações

en: Text
pt: Texto

en: Other
pt: Outros

en: Words
pt: Palavras

en: Profanity
pt: Profanidade

en: Enable to override this field's links.
pt: Ative esta opção para sobrescrever os links deste campo.

en: Link this field to the original piece of content
pt: Linkar este campo para o conteúdo original
