Profanity (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: list
pt: lista

en: Title
pt: Título

en: Settings
pt: Definições

en: Text
pt: Texto

en: Other
pt: Outro

en: Enable to override this field's links.
pt: Possibilidade de contornar as ligações deste campo.

en: Link this field to the original piece of content
pt: Ligar este campo ao conteúdo original
