Profanity (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: list
ru: список

en: Title
ru: Заголовок

en: Settings
ru: Настройки

en: Text
ru: Текст

en: Other
ru: Другое

en: Words
ru: Слова

en: Profanity
ru: Ненормативная лексика

en: Enable to override this field's links.
ru: Включите для переопределения ссылок этого поля.

en: Link this field to the original piece of content
ru: Сделать это поле ссылкой на полную версию материала

en: Replacement character
ru: Заменяющий символ
