Profanity (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: list
sv: lista

en: Title
sv: Titel

en: Settings
sv: Inställningar

en: Other
sv: Övriga

en: Profanity
sv: Svordom

en: Enable to override this field's links.
sv: Aktivera för att åsidosätta detta fälts länkar.

en: Link this field to the original piece of content
sv: Länka detta fält till den ursprungliga delen av innehållet

en: Replacement character
sv: Ersättningstecken
