Professional Pro (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (27 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Slideshow
es: Presentación de diapositivas

en: Content
es: Contenido

en: Comments
es: Comentarios

en: Help
es: Ayuda

en: Core
es: Núcleo

en: Header
es: Encabezado

en: Footer
es: Pie de página

en: Add new comment
es: Añadir nuevo comentario

en: You are here
es: Usted está aquí

en: Skip to main content
es: Pasar al contenido principal

en: Main menu
es: Menú principal

en: Sidebar first
es: Primera barra lateral

en: Secondary menu
es: Menú secundario

en: Footer first column
es: Primera columna del pie de página

en: Footer second column
es: Segunda columna del pie de página

en: Footer third column
es: Tercera columna del pie de página

en: Footer fourth column
es: Cuarta columna del pie de página

en: Sidebar second
es: Segunda barra lateral

en: Top first column
es: Primera columna superior

en: Top second column
es: Segunda columna superior

en: Top third column
es: Tercera columna superior

en: Top fourth column
es: Cuarta columna superior

en: Bottom first column
es: Primera columna inferior

en: Bottom second column
es: Segunda columna inferior

en: Bottom third column
es: Tercera columna inferior

en: Bottom fourth column
es: Cuarta columna inferior
