Professional Pro (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Help
et: Abi

en: Core
et: Tuum

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Footer first column
et: Jaluse esimene tulp

en: Footer second column
et: Jaluse teine tulp

en: Footer third column
et: Jaluse kolmas tulp

en: Footer fourth column
et: Jaluse neljas tulp

en: Sidebar second
et: Teine külgriba
