Professional Pro (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Core
ku: ناوکە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
