Professional Pro (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Content
ur: متن

en: Comments
ur: تبصرے

en: Help
ur: مدد

en: Core
ur: کور

en: Header
ur: ہیڈر
