Professional Pro (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Footer first column
eu: Lehen Oin-zutabea

en: Footer second column
eu: Bigarren Oin-zutabea

en: Footer third column
eu: Hirugarren Oin-zutabea

en: Footer fourth column
eu: Laugarren Oin-zutabea

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
