Professional Pro (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Slideshow
ja: スライドショー

en: Content
ja: コンテンツ

en: Comments
ja: コメント

en: Help
ja: ヘルプ

en: Core
ja: コア

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: You are here
ja: 現在地

en: Copyright
ja: 著作権

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Footer first column
ja: フッターの1番目のカラム

en: Footer second column
ja: フッターの2番目のカラム

en: Footer third column
ja: フッターの3番目のカラム

en: Footer fourth column
ja: フッターの4番目のカラム

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー
