Professional Pro (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Help
pl: Pomoc

en: Core
pl: Rdzeń

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Twitter Username
pl: Nazwa użytkownika Twitter

en: Footer first column
pl: Pierwsza kolumna stopki

en: Footer second column
pl: Druga kolumna stopki

en: Footer third column
pl: Trzecia kolumna stopki

en: Footer fourth column
pl: Czwarta kolumna stopki

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Facebook Username
pl: Nazwa użytkownika Facebook
