Professional Pro (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Comments
de: Kommentare

en: Add new comment
de: Neuen Kommentar hinzufügen

en: You are here
de: Sie sind hier

en: Copyright
de: Urheberrecht

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Main menu
de: Hauptmenü

en: Secondary menu
de: Sekundärmenü
