Professional Pro (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Comments
el: Σχόλια

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού
