Professional Pro (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Comments
ru: Комментарии

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню
