Professional Pro (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: Help
be: Дапамога

en: Core
be: Ядро

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: You are here
be: Вы тут

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Footer first column
be: Першы слупок футэра

en: Footer second column
be: Другі слупок футэра

en: Footer third column
be: Трэці слупок футэра

en: Footer fourth column
be: Чацвёрты слупок футэра

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
