Professional Pro (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: Help
gl: Axuda

en: Core
gl: Núcleo

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Footer first column
gl: Primeira columna do pé de páxina

en: Footer second column
gl: Segunda columna do pé de páxina

en: Footer third column
gl: Terceira columna do pé de páxina

en: Footer fourth column
gl: Cuarta columna do pé de páxina

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
