Professional Pro (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Footer first column
ne: फुटरको पहिलो स्तम्भ

en: Footer second column
ne: फुटरको  दोस्रो स्तम्भ

en: Footer third column
ne: फुटरको तेस्रो स्तम्भ

en: Footer fourth column
ne: फुटरको चौथो स्तम्भ

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
