Professional Pro (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: Help
cs: Nápověda

en: Core
cs: Jádro

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: You are here
cs: Jste zde

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Footer first column
cs: První sloupec patičky

en: Footer second column
cs: Druhý sloupec patičky

en: Footer third column
cs: Třetí sloupec patičky

en: Footer fourth column
cs: Čtvrtý sloupec patičky

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
