Professional Pro (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Home
pt: Início

en: Slideshow
pt: Diaporama

en: Content
pt: Conteúdo

en: Comments
pt: Comentários

en: Help
pt: Ajuda

en: Core
pt: Núcleo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Add new comment
pt: Adicionar novo comentário

en: You are here
pt: Está aqui

en: Copyright
pt: Direitos de autor

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
pt: Menu secundário

en: Footer first column
pt: Rodapé da primeira coluna

en: Footer second column
pt: Rodapé da segunda coluna

en: Footer third column
pt: Rodapé terceira coluna

en: Footer fourth column
pt: Rodapé quarta coluna

en: Sidebar second
pt: Segunda barra lateral
