Professional Pro (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Core
nl: Kern

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: You are here
nl: U bent hier

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Twitter Username
nl: Twitter gebruikersnaam

en: Footer first column
nl: Eerste kolom voettekst

en: Footer second column
nl: Tweede kolom voettekst

en: Footer third column
nl: Derde kolom voettekst

en: Footer fourth column
nl: Vierde kolom voettekst

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk
