Professional Pro (7.x-1.6) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Home
pt: Início

en: Slideshow
pt: Apresentação de slides

en: Content
pt: Conteúdo

en: Comments
pt: Comentários

en: Help
pt: Ajuda

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Add new comment
pt: Comentar

en: You are here
pt: Você está aqui

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Fim da página

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
pt: Menu secundário

en: Footer first column
pt: Primeira coluna do rodapé

en: Footer second column
pt: Segunda coluna do rodapé

en: Footer third column
pt: Terceira coluna do rodapé

en: Footer fourth column
pt: Quarta coluna do rodapé

en: Sidebar second
pt: Segunda barra lateral
