Professional Theme (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: You are here
nl: U bent hier

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Front Page Slideshow
nl: Frontpage Slideshow

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Show slideshow
nl: Slideshow weergeven

en: Show breadcrumbs in a page
nl: Kruimelpad weergeven op een pagina

en: Check this option to show breadcrumbs in page. Uncheck to hide.
nl: Aanvinken om kruimelpad weer te geven. Uitvinken om te verbergen.

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
nl: Selecteer deze optie om de slideshow op de voorpagina te tonen. Deselecteer om te verbergen.

en: You can change the description and URL of each slide in the following Slide Setting fieldsets.
nl: U kunt de beschrijving en URL van elke slide veranderen in de volgende fieldsets 'Slide Eigenschappen'.
