Professional Theme (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Image URL
pl: URL obrazka

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Front Page Slideshow
pl: Strona główna pokazu slajdów.

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Show slideshow
pl: Pokaż pokaz slajdów.
