Professional Theme (7.x-1.7) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Comments
bs: Komentari

en: Help
bs: Pomoć

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
